Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reproduktory do 5000

Dobrý den,

potřeboval bych poradit s výběrem reproduktorů k PC (2+0 nebo 2+1).

Vyžaduji v rámci cenové hladiny co nejvyšší kvalitu hudby, silné basy a “mohutný zvuk“. Těmto požadavkům vyhovuje například Creative GigaWorks T3, ale už jsou na trhu přes 7 let, tak jestli nevíte o něčem lepším (novějším?) nebo jestli jsou stále dobré?

Předem děkuji

RED SATA kabel je nejvíce muziky za peníze, přináší nádherný plný zvuk. RED SATA SLIM zní o něco tenčí než RED SATA, ale je také moc dobrý. Osobně ho používám pro SSD s uloženou hudbou. TZ YUN II mini jde použít také, ale jen tam, kde není potřeba velká délka.

BLACK SATA kabel je vlajkovou lodí. Měl by být použit k SSD s operačním systémem, spolu s PPA AUDIO GRADE SSD zprostředkuje krásné hladké analogové znění se spousty detailů. Až o třetinu se zkrátí čas nastartování systému. Dobrý procesor pro multimediální PC i7 stojí podobné peníze. Za 5let bude jeho cena mizivá, Stříbrný SATA kabel, ale zůstane, je to investice do PC, která neztrácí svoji hodnotu.

Co věta to perla. Ani Hašek ve Švejkovi nebyl tak originální.

Ale USB kábl je taky důležitej!

Základovka je GIGABYTE GA-Z77-D3H a v ní by měla být integrovaná zvukovka VIA VT2021. Nepotřebuji studiovou kvalitu, jde mi o to, abych poslouchal za těchto okolností co nejvyšší kvalitu hudby :). Ale radši bych byl, kdyby to i dunělo.

Můžete mi prosím poslat ještě jednou ten odkaz? Nemůžu to rozkliknout.

Gigabyte deska? V tom případě rozdělit alespoň 1000 zvukovka, 4000 reproduktory. Za tu cenu už se dá pořídit pěkně, jenže kvalitní poslech nebude dunění, to si přímo odporuje.
Pokud jde o kvalitní poslech, vzal bych nějaké už zmíněné monitory, v opačném případě 2.1 se silným subwooferem postačí.

Ked chces nejake alternativy tak trebars janeviem od microlab https://www.amazon.de/Microlab-FC530U-Aktivbox-Fin eCone-Lautsprechersystem/dp/B005A9M5IG/ref=sr_1_2? s=computers&ie=UTF8&qid=1475000286&sr=1-2 alebo od edifier nejake lepsie, ale ked mas tie creative a funguju, tak si ich nechaj, repro nehnije.
P.S. tie linkovane som vzivote netestoval takze bez zaruky, viem o tej znacke len z recenzii.
P.S.2. urobit kvalitne basy v miestnosti je dost problem ptz napr. 4m je vlnova dlzka 75Hz a teda vznikaju potom rezonancie a stojate vlny a ine problemy. Hifi monitory mavaju sice spravne vyrovnane ale moc slabe basy, subwoofery zvyknu duniet lebo nie su moc dobre zatlmene a aj rezonancie miestnosti sa prejavuju a podobne. Vytvorit skutocne kvalitne cele spektrum je hodne velky problem casovo aj financne, ak nie nemozne.