Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obrazovka, vypnutí pc

Ahoj. Mám problém. Pc se mi po chvíli používání vypíná. Někdy zamrzne obrazovka, jindy se prostě vypne a občas klasický bluescreen. Když jsem to dal do opravny jim to prý běželo bez problémů, ale mě se to doma stále děje. Chtěl bych se zeptat, zda kdokoliv z vás neví co by pomohlo

Když jsem to dal do opravny jim to prý běželo bez problémů

Oni ti ten počítač při předávání nepředvedli? Nebo jsi to posílal někam poštou?
Zkus povytahovat a znovu pozasouvat všechno, co je na konektorech (napájení, RAM, gr. karta, atd.).