Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kontrola sestavy

Pro M-Pola
Děkuji za posouzení, s těmi ventilátory - Jasně: Arctic Fan F9 Silent průměr 90mm !!, v popisu skříně to uvedeno není (jen že přední je 120mm), a tak jsem si toho nevšiml i když z obrázků je patrné že zadní je menší. Ihned si to opravuji! Díky že ti má chyba neunikla. :-)

Pameti dualchannel, to jest ty 2x4GB

Vetrak je lepsi Arctic Fan F12 120mm PWM

Skrin bych se podival po nejake SilentiumPC, protoze skrin s osazenim 92mm zadnim ventilatorem, jak pisi na webu vyrobce, bych uz dnes rozhodne nekoupil.