Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rozmazaná tapeta

DObrý den, koupila jsem si nový notebook Lenovo G50-45 a chtěla si změnit tapetu. Ale i když jsem nastavila velikost obrázku stejnou jako doporučené rozlišení tohot notebooku, obrázek se po nastavení na plochu rozostřil. Co mám udělat, aby tapeta nebyla rozmazaná? Je problém s velikostí obrázku nebo s tímto notebookem? Děkuji za odpovědi.

Nastavením veľkosti obrázka sa ten obrázok natiahol na veľkosť plochy. Ten obrázok je pôvodne asi o dosť menší, jeho roztiahnutím detaily nepribudú...
Na plochu dávaj obrázok, ktorý má dostatočné rozlíšenie a rovnaký pomer strán ako monitor, ale to znamená že v takom formáte má byť snímok aj nafotený.