Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyskakování oznámení o připojení sluchátek

Pěkné poledne.

Mám takový problém.
Vždy, když si zapojím sluchátka do počítače, tak mi stále vyskakuje oznamovací okno o jejich připojení. Pravidelně, třeba každou minutu a je to velmi otravné. Dělá mi to jak zadní jack, tak jack zepředu na bedně, dělají mi to reproduktory i sluchátka. Takže si myslím, že je problém někde v počítači.

Nemohl by mi někdo pomoct?

Mám Windows 10. Počítač mi to dělá po jeho přestěhování do jiného bytu.

Děkuji za odpověď.

Jestli je to Realtek, tak by to melo byt nekde v ovladacim programu, jestlis instaloval komplet Realtek ovladace. Takze si to tam vypni, ale jinak pokud to neni jen softwarova chyba, aktualizuj ovladac zvuku, tak by to mohlo byt, ze tam nekde je spatnej kontakt a proto to furt hazi tu hlasku, protoze se to furt odpojuje a pripojuje.

Ked to vyskakuje furt tak je vadny ten jack, blby kontakt, apod. Mozes si bud v ovladaci zrusit tu otazku a nastavit si napevno ze co tam je pripojene, alebo pouzivat iny jack trebars predny alebo si kupit inu zvukovku, aspon budes mat aj normalny zvuk a ne z hrnca.