Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem prepinatelne grafiky

Dobrý den, mám problém s přepínatelnou grafikou v notebooku.
Mám AMD radeon R4 a AMD radeon r5 m330. Když zapnu jakoukoliv hru tak hra vidí pouze R4 grafiku.
V amd CCC jsem ty hry nastavoval aby bezeli na R5 ale bezezmen.
Zkousel jsem i nainstalovat nejnovejsi verzi AMD ovladacu.

Zjistil jsem že hra sice vidí jen tu R4 grafiku ale běží to na R5 (podle monitoru amd CCC). Tím je asi problém vyřešen, jen by me zajímalo jak je to s video pamětí, jelikož hra vidí jen 512MB tak jestli využívá i tu pamět z R5 M330 grafiky.