Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podle čeho rozpozná vyhledávač Google uživatele?

Ahoj,

podle čeho rozpozná vyhledávač Google uživatele?

Pokud jsem třeba přihlášen pod svým účtem, tak je to jasné.

Když jsem ale nepřihlášen, tak mě napadá IP adresa.

A to je vše? Více mně nemá šanci poznat?

Takže když si změním přes VPN adresu a nebudu přihlášen, tak se mi zobrazí ve vyhledávači neupravené výsledky? Nebo rozpozná i nějak konkrétní zařízení? Třeba jako Microsoft při aktivaci Win. Děkuji.

Když udělám čistou instalaci systému, pak si na tom PC změním IP a nepřihlásím se k žádnému svému učtu, tak bych měl dostat od vyhledávače Google výsledky "bez uprav". Tedy asi zase záleží na tom IP, které použiji.
By mně zajímalo, jestli to IP má na vyhledávač Google opravdu vliv. Možná bude brát v potaz jenom zemi, ze které se připojuji.

Možná bude jednodušší zajít ke kamarádovi a zkusit si vyhledat na jeho PC v Google, jestli vyplivne to samé i tam. :)