Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zavirovaný pc

Dobrý den mám zavirovaný pc win.10 .Poněvadž win.10 už není zdarma tak už nemůžu provést čistou instalaci a použít tak licenční klíč win.7 .Chci se tedy zeptat a poprosit , zbavím se viru tím, že spustím obnovení počítače do továrního nastavení ve Windows 10? Nebo je lepší si prostě nainstalovat win7 kde provedu čistou instalaci a přijdu tak o win.10? Děkuji za odpověd

Poněvadž win.10 už není zdarma tak už nemůžu provést čistou instalaci a použít tak licenční klíč win.7 .

Nesmysl. Počet instalací není omezen, pokud jste na PC ty Windows 10 měl, klidně je můžete instalovat každý měsíc znova.

Na PC byli původně nainstalované win.7 ke kterým mám licenci.K win.10 jsem přišel tak, že jsem si stáhl windows 10 iso. a provedl jsem čistou instalaci ke kterému jsem použil licenci s win.7, ale protože Microsoft už skončil s zdarma upgrade na windows 10 tak se obávám že při instalaci mě už táto licence nebude platit.

pokial si získal win10 build,ktorý umožni zdarma upgrade z win7,rovnaká verzia win10 bude stále platná s licenciou z win 7,na tom sa nič nezmení ani po reinštalácii dnes/zajtra/pozajtra/za mesiac/rok.... ,zdarma upgrade už neumožňujú dnešné build win10,ktoré vyšli po skončení možnosti bezplatného upgradu na win10,teraz keby že stiahneš novšie iso win 10 už licencia z predošlého win nebude platná,to pôvodné,kde bol prechod ešte možný bude nerušene fungovať v pôvodnej podobe ďalej...