Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RAID 0 z tří USB disků

Zdravím poradno, snažím se udělat RAID z tří USB disků, ale je tu problém. Windows je vidá jako removable a proto je nemůžu přidat do RAIDu... nevíte někdo náhodou jak nastavit aby se tvářili jako klasický HDD ? Díky ;)

Nemohu se k tomu nevratit, ac je zrejme ze nelze, tak uz ten napad, to hnuti mysli, ktere se u tebe odehralo, to by me zajimalo.

Jak si proste prisel na to, ze z uz tak ne zrovna moc spolehliveho USB disku udelas jeste trikrat tolik nespolehlivou diskovou soustavu? Je ti doufam jasne, ze pri RAID0 se data zapisuji pres vsechny pripojene disky a tudiz odpaleni jednoho (coz se v pripade USB disku stava) ti zajisti ztratu dat na vsech trech discich.