Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem keysnitch

Dobrý den,
potřebuji poradit aby tento program mi odesilal data na email. Gmail. Vse jsem nastavil jak ma být a furt mi to píše nepodarilo se prijmout data. Nevíte jak na to? smtp mám: smtp.gmail.com a port 465. Děkuji

Nejdříve si trochu rejpnu.
Používání podobného sw ke krádeži identity (potažmo dat) někoho jiného je trestné.
Dále, proč používáš (nebo chceš používat) nějaký dementni program kdovijakeho programátora? Zdrojak toho softu asi nikdy neuvidíš, jsi odvážný, že tam hodíš údaje k mailu (=přístup k těm cenným informacím, které "dostaneš" z nakažené stanice) :)
Mmch, takový jednoduchý "keylogger" máš za chvilku napsany v C++ / C#, bez nutného neznámého sw.

Ted rada:
Zkus mrknout do nastavení Gmail účtu, jestli ti náhodou neblokuje neznámé aplikace které chtějí smtp googlu použít.