Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lenovo bios setup utility program

Dobrý den,
potřeboval bych poradit a v počítačových problemech se nevyznám. Chtěl jsem PC dát do továrního nastavení, protože byl velmi zasekaný. Když byla tato operace v 80%, počítač nahlásil chybu, tak jsem vybral možnost pokračovat v normálním provozu, ale počítač se nechce zapnout a vyběhl mi lenovo bios setup utility program a nevím co s tím, děkuji za odpověď.

Ťažko môžeš

pokračovat v normálním provozu

, keď si pôvodný systém prepísal niečim, čo je hotové na 80 percent. Ak sa operácia obnovovania nedokončila, bolo by vhodné pevný disk otestovať. Potom spustiť operáciu obnovovania ešte raz, prípadne nainštalovať čistý systém z inštalačného média.