Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ipod touch 4 -problém s iOS

Zdravím, mám takový problém. Mám své první zařízení od Applu, tak se omlouvám za případný hloupý dotaz, ale potřebuji poradit.
Chtěla jsem si stáhnout aktualizaci jedné hry, ale narazila jsem na to, že i když jsem hru předtím hrála, po aktualizaci chce nejméně iOS 7 a já mám 6.1.6 . Tak jsem šla do nastavení, aktualizace softwaru a tam by se normálně mělo něco objevit, ale mě to píše, že iOS je aktuální a nic víc. Také jsem četla, že to jde nastavit i nějak pomocí počítače, ale nejdříve bych chtěla vědět proč mi nejde ta normální aktualizace aspoň na ten iOS 7. Poradil by mi někdo? Není můj iPod na novější iOS už moc starý? Každopádně v tom druhém případě bych byla hodně naštvaná a bylo by to pěkně na nic. iPod nemám ani 3 měsíce...
Děkuji

ipod ide aktualizovať cez počítač ppomocou programu itunes,na niektoré updaty treba mať aj vytvorené apple ID,byť prihlásený a cez neho treba stiahnuť update zdarma cez apple store....hlavne u starších zariadení,ktoré už nemajú oficiálnu podporu priamo cez apple.com/support-download