Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde aktualizace Win XP home

nejde mě aktualizace dostanu se na stránky vše vypadá v pořádku ale pak to napíše Na webu došlo k potížím a požadovanou stránku nelze zobrazit. Níže uvedené možnosti mohou pomoci při odstranění potíží.Tak jsem zkoušel co mě radily a stále nic tak prosím o radu vás

koukam ze ti to nenapsalo duvod - prozkoumej jeste:

Web nemůže pokračovat, protože nejméně jedna z těchto služeb systému Windows není spuštěna:

Automatické aktualizace (umožňuje webu vyhledat, stáhnout a nainstalovat nejdůležitější aktualizace pro tento počítač)
Služba inteligentního přenosu na pozadí (v případě přerušení stahování tato služba přispívá k rychlejšímu a bezproblémovému stahování aktualizací)
Protokol událostí (obsahuje záznamy o aktivitách při aktualizacích a v případě potřeby pomáhá při odstraňování potíží)
Následujícím postupem se přesvědčte, zda jsou tyto služby spuštěny:
1. V nabídce Start klepněte na příkaz Spustit.
2. Zadejte příkaz services.msc a klepněte na tlačítko OK.
3. V seznamu služeb klepněte pravým tlačítkem na službu Automatické aktualizace a pak klepněte na příkaz Vlastnosti.
4. V seznamu Typ spouštění vyberte možnost Automaticky a klepněte na tlačítko Použít.
5. Ověřte, zda je služba spuštěná. Je-li zastavená, klepněte na tlačítko Spustit.
6. V seznamu služeb klepněte pravým tlačítkem na službu Služba inteligentního přenosu na pozadí a pak klepněte na příkaz Vlastnosti.
7. V seznamu Typ spouštění vyberte možnost Ručně a klepněte na tlačítko Použít.
8. Ověřte, zda je služba spuštěná. Je-li zastavená, klepněte na tlačítko Spustit.
9. V seznamu služeb klepněte pravým tlačítkem na službu Protokol událostí a pak klepněte na příkaz Vlastnosti.
10. V seznamu Typ spouštění vyberte možnost Automaticky a klepněte na tlačítko Použít.
11. Ověřte, zda je služba spuštěná. Je-li zastavená, klepněte na tlačítko Spustit.

No tak to jsme na tom stejně, také jsem to zkoušel, pořád vyskakuje informační panel, už jsem povolil úplně všechno, a stejně to nejde. Když dám Windows Update tak to napíše po chvíli: Aktuální nastavení zabezpečení zakazují spouštět objekty ActiveX na této stránce. Tato stránka možná nebude zobrazena správně - a tím to hasne, kde už mám co přenastavit, fakt nevím.

Také mi to stále nejde, v nastavení internetu už jsem dal povolit úplně vše, a stále se mi nedaří, dokonce jsem chtěl místo IE 6 nainstalovat IE 7, ale tam to na mne křičí mne křičí cosi o kryptografické službě, mám rovněž legální XP s SP2, integrovaný firewal mám zapnutý a k tomu NOD32. Počítač promazán Ad-aware a S&D. Bohužel mi to ta vyskakovací okna blokuje pořád, a navíc mi to vadí při práci na webovkách (redakční systém) pro známou, které jsou optimalizované právě pro IE.

Také jsem tam dal IE7 protože jsem si myslel že mě to pomůže a ono nic našel jsem na Win.stránkách nějaký aktualizace tak jsem je tam nainstaloval a to šlo bez problémů.Nejhorší je že to nic nehlásí ani v IE7 aktualizace nabíhá jak má jen to nic nezobrazí ke stažení poslední akt. v pc je z r.2005.Počítač není můj je kámoše