Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padá PC

Dobrý den, mám problém s mým novým PC. Mám ho pár týdnů, fungoval skvěle, ale od té doby, co jsem naistaloval WarThunder (asi před týdnem) pc padá. Jelikož se tam stahuje hodně souborů, tak vždy při stahování, vyskočí modrá smrt a nápis "please reboot the system and press a key" nebo něco takovýho. S tím se podle mně spojuje i to, že PC je celkem zasekaný. Každých 5 min. se tak na 15s. sekne a pak zas funguje. Říkám si, jestli to není tím, že se přehřívá procesor, mám AMD. Přidávám komponenty.

Základní deska: MSI Se Military Motherboard, 970A-G43
GK: MSI Geforce GTX 950
Procesor: AMD FX-4300 VISHERA
Zdroj: EUROCASE 450W
OP: DIMM BARBONE DDR3 8192 MB

To ma take pravdu, ale v pripade tazatele muze byt problem i v necem jinem nebo i soubezny problem vice veci vcetne nedostatecneho zdroje. Jenze z toho popisu se toho moc poradit neda, doporucil bych tazateli nechat PC prohlednout v odbornem servisu.