Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC do 20K

Dobrý den, byl by tu nekdo tak ochotný a poskládal mi PC třeba na CZC.cz do 20K. Aby byl co nejsilnější, klidně do sestavy dát Intel Xeon.
Počítač bude využíván na točení her, streamování her atp., střih a editace videa.
Když tak sem pak vložte odkaz na seznam produktů.
Díky
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Oni tu jsou totiz sami zly radcove, vubec nechtej nic poradit a jen melou nejaky blbosti.

Ja mezi ne patrim take a proto ti rovnou rikam, ze Intel Xeon 123v3 vubec neexistuje. Jestli ty jsi nahodou nemyslel Intel Xeon E3-1231v3? Co ty na to?

Tak dobra, jestli chces poradit toho Xeona?

Poradim ti, kup si Intel Xeon E3-1231v3. Jedinny problem tohoto procesoru v dnesnich sestavach je podpora pouze DDR3, proste je to stara Haswellovska platforma, ale vyjde nejlevneji, ikdyz si nejsem jistej, ze PC s nim udelas do 20K.

Nahradou pro DDR4 je procesor Intel Xeon E3-1230v5, ktery je ovsem o 700Kc drazsi, ale stejne vykonny (o desetinky vykonejsi).

P.S. Oba procesory jsou v podstate stejne vykonne jako i7-6700, takze na i5 zapomen, tim by sis pohorsil.

jen potvrzeni sambilionkovych pravdivych slov

točení her, streamování her atp., střih a editace videa

vylozene prace pro 8 vlaken a tedy tvuj vybrany Xeon je nedostatecny, pokud mas ted tu sestavu, jak se domyslim, protoze jsi zadal neznamy nazev procesoru, tak si pohorsis.