Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velka prosbicka, programuji program, ktery potrebuju pri vypnuti systemu vypnout

Ahoj lidicky, poprosil bych o velkou radu.Psal jsem to do dvou sekci, protoze se tyka dvou kategorii(programovani a windows).Pracuji na nove verzi sveho programu Autorun Drive Doctor Smart System Security 3, jelikoz ve vsech verzich od verze 3 az po tuto vyuzivam stahly dll soubor, volne siritelny, je tam problem na starsich systemech, konkretne Windows XP a Windows 2000, ktery bych potreboval vyresit. Jedna se o problem, kdyz chce uzivatel vypnout pocitac, musi napred vypnout ADD, jinak se system nevypne a program jede dal. Zkousel jsem i ukoncovaci scripty a odhlasovaci, ty se ale spousteji moc pozde, patral jsem vsude po netu a s hledanim uz si nevim rady tak bych vas moc poprosil, znam zpusob jak to zaridit ale bez vasi pomoci to asi nezvladnu. Potreboval bych prosim zjistit, jakykoliv string nebo promennou a samozrejme cestu, kterou si system Windows XP a Windows 2000 zapisuji do registru hned, co da uzivatel vypnout/restartovat/uspat pocitac a odhlasit uzivatele. V programu bych nastavil kontrolu tohoto registru a pri jakekoliv zmene by se sam vypl a bylo by vse v poradku.Verim, ze je tu mnoho sikovnejsich lidi nez jsem ja a pomuze mi tohle zjistit, za vase rady moc dekuji, s pozdravem David Maxera

protoze program neni tvoren ani v c++ ani v c#... uprimne je tvoren v Game Makeru, vyuziva knihovnu SST.dll, diky ktere ma TRAY ikonu a funguje jako antivir jak jsem chtel, ale nanestesti diky tehle stahnute volne siritelne knihovne je tu problem, ktery se snazime vyresit :)

jojo to uz jsem zkousel, tez jsem na to narazil, spustil jsem gpedit.msc tam to nastavil, diky brane firewall nasel i v registrech spolehal na to, ale tyhle scripty se nanestesti spousti az pri vypinani, k cemuz se to nedostane kvuli tomu spustenemu programu, zkratka se tyhle scripty spousteji pozde :)