Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde se připojit k routeru potom, co si změním mac adresu (android)

Dobrý den,
mám telefon (rootnutý) Samsung Galaxy S4 Active a pokaždé, když chci změnit mac adresu (buď přes emulator, nebo appku "macchanger"), tak se po následné změně nelze připojit k wifi-routeru. Píše to chyba ověření. Heslo zadávám správně, takže netuším, kde je chyba. Projel jsem asi 30 stránek ohledně těchto problémů, ale nikde jsem nenašel řešení. Zajímavé je, že když pak vrátím mac adresu na originál, tak vše jede OK.
Prosím o nějakou radu. Děkuji

Android 5.0.1

Napriklad vyznam niektorych bitov 1.oktetu MAC adresy.
bit 0 - 0: Unicast
	1: Multicast
bit 1 - 0: Globalne unikatna adresa
	1: Lokalne administrovana adresa

Adaptery, ktore podporuju funkciomalitu Multi BSSID maju v 1.oktete zakodovany tiez identifikator BSSID.
bit 2 - Bssid
bit 3 - Bssid
bit 4 - Bssid
to je celkovo az 8 BSSID adries. Ak je nastavene MultiBSSID, tak by mal byt nastaveny 1.bit do log 1.