Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem aktualizace SS&D, Avastu home a ktualizace Windows

Dobrý den.
Nevíte prosím, kdy vyšli aktualizace na program SS&D, aktualizace Avastu Home a aktualizace, co stahuje Centrum zabezbečení ve Windows??

Vím, že všechny tyto programy byly aktualizivány během dneška, ale chtěl bych vědět kdy.

Jestli někdo víte, tak prosím napište. Děkuju předem za odpovědi.

Aktualiza XP byli přes windows update dostupné nejdřív PO 16hodině protože v 16 sem ještě kontroloval ten svůj balík aktualizací.

Avast se aktualizuje nezávisle na centrumu zabezpečení a pokud si dobře pamatuji kontroluje nové verze pokud je PC připojen co dvě hodiny -čili to není spuštěno nějak centrálně ale jednotlivým dotazem každého počítače. Běžně se aktualizuje i několikrát denně.Přesný čas vydání jedině se zeptat na avastu.