Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Boot menu

Dobrý den, muže mi někdo prosim poradit, jak se dostanu z boot menu? Zapla jsem počítač a proste si mi objevilo, v nějakých národech jsem si přečetla, ze mam zmacknout f6, ale bohužel nefunguje. Nevim jak se to stalo, ale před par měsíci se mi nainstalovat win10 a ted si tam něco aktualizoval. Vůbec tomu nerozumím, tak doufám, ze nebudu někoho pohorsovat. Diky

Díky. Pravě jsem našla tuto diskuzi: https://forums.lenovo.com/t5/Lenovo-U-and-S-Series -Notebooks/lenovo-u410-won-t-work-Boot-menu-App-me nu-pops-up/td-p/1040407/page/2 Na první straně je fotka přesně mého problému. Zjevně nejsem ani zdaleka jediná. Ovšem na straně 2 někdo píše o tom, ze mam nějaký problém s ssd, což by u tohoto bajecneho stroje nebylo poprvé. Chápu to dobře, ze si s tím sama neporadím? Díky moc.

Pokud nepomaha obnova do tovarniho stavu, tak nevim jak si s tim chces poradit.

Neni-li uz v zaruce, tak leda pripojit disk (SSD) do jineho PC jako datovy, zkusit z nej vytahnout data, pokud je to potreba a provest na tom PC nejake testy nebo ho proste zkusit naformatovat, ale pak prijdes o moznost tovarniho nastaveni, pokud to nemas zalohovane na nejakych DVD. Ono je to tezke radit s temahle znackovyma PC, clovek nevi co tam kde "cinan" vykutil, ale zase treba Dell ma slusnou podporu, kam se lze obratit, nema neco takoveho i Lenovo?

Z BOOT menu nemůžeš zvolit tvůj HDD s instalací Windows ?

# RESET BIOS *Restart Default, k obnovení původních nastavení ?
*I když to bude hodně nepravděpodobné, ale když spuštíte vaše PC, nemáte v něm zapojen klíč USB ?

# Jestli vám nic nepomůže, bych provedl 'Re-Instal|UPdate' (je to velmi jednoduché) vašeho BIOSu, coz v mnoha případech může napomoci v případě různých anomálií, tak jako použití instalačního média bud k 'OPRAVE OS' nebo náhledu přes 'CMD
*CommandLine
' na nastaveni parametrů BOOT.

Doporučuji kontaktovat linku Lenovo na čísle 800 702 703, kde si můžeš sjednat bezplatné vyzvednutí zařízení (v případě, že je stále v záruce) k následné reklamaci, nebo zařízení odnes ke svému prodejci, který se o její vyřízení postará.