Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win10 - Po aktualizaci nefunguje interní disk

Zdravím.
Dnes ráno se mi PC jen tak z ničeho nic zrestartoval. Po restartu mi naskočilo okno s informací že nyní bude probíhat aktualizace operačního systému, že to bude "chvilku" trvat a že se počítač ještě několikrát zrestartuje. OK
Nechal jsem to být. Aktualizace probíhala víc jak 45 min. Nyní jsme si chtěl pustit hudbu ale přehrávač mě upozornil že žádný z 500 uvedených souborů není momentálně dostupný. Otevřel jsem si tedy průzkumník abych se dostal do souborů s hudbou a zjistil proč není k dispozici. Bohužel jsem se do té složky nedostal jelikož celá externí 1TB jednotka byla fuč...
Mám tom úplně vše... To co tam nemám jsou programy od Win + Google Chrome, jinak vše je na disku...
Poradíte mi co to má za problém?
Můžu to nějak napravit?

Změna předmětu, původně: Win10 - Po aktualizaci nefunguje Externí paměť
Změna kategorie, původně: Ostatní (L-Core)

INFO : Je mozné ze uvedené HDD nemá to samé přidělené pismenko jako " E:\ D:\ F:\ etc" kde jestli byla cílová třeba cesta D:\ a ted je HDD treba F:\ tak soubor nebude nalezen.

# Popřípadě vyzkoušejte uvedený externí HDD na jiném PC, nebo zařízení které umí s eHDD pracovat, zdali jsou soubory k dispozici.

To je neuvěřitelné, jak báječný systém ten w10 je. Nepamatuji si, že by s předchozími systémy (MS OS používám od dob DOSu 5.0) byly podobné veselé kratochvíle. Když je ale zajímá více šmírování (pardon, telemetrie) než funkčnost, není se co divit.

Když jsem si kupoval new PC tak jsem taky protestoval kvůli Win10 ale nyní jsem s tím spokojen až na tenhle ojeb. Ta aktualizace byla doslova vnucená a ještě provedla tohle...
"Šmíruje" tě každej systém ale Win10 asi trošičku víc :D

# Patříme do generace která je nejvice smiřovaná od našeho vzniku, myslíš ze Windows 7 na místo 10 v tom delà nějaký rozdíl ?
# To vaše smirovani je uz spíš uchylnost * A hlavně netvrdtě ze to dělá telemetrie jelikož slouží k zcela něčemu jinému (hezký přiklad funkce telemetrie je u TESLA MOTORS, kde 'UTC|Telemetrie' funguje stejně jako u Windows 10)..