Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysokorychlostní hostitelský řadič USB

Ve starém PC jsem měl nainstalován OS Win.98 SE ,v něm chodil Flasch disk (nainstal.byli ovladače pro disk )v pohodě.Ale ted po nainstalování Win.XP Home a SP2 mě to píše že chybí zmíněný řadič.Žádné komponenty nebyli změněny ani nic jsem nepřenastavil v Biosu.Mě to připadá jako by v 98 byl ale v XP nic není.Prosím poradte mi co mám kde sehnat a kam to nainstalovat.

OMG a preco hned do otazky nenapises co presneto vypise??? :!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!::!:
Vypise ti zrejme len ze zariadenie USB2.0 by mohlo ist rychlejsie, nie?
Ale rychlejsie to nepojde lebo na doske mas len USB1.1
Flashdisk ale musi predsa fungovat, nie? Funguje?
Alebo mas tam USB2.0 PCI kartu? Ak ano tak aku? Preco to nenapises rovno do otazky? :!: