Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prima Zoom online - jak na slabých strojích?

Ave. Viz titulek. Je nějaká možnost sledovat tuhle TV na šest let starých plečkách (např. AMD Turiony či Athlony BE2400 s IGP) bez škubání? Jede to pod flashem, což je určitě problém pro tyhle nádhery, ale neexistuje nějaké jiné řešení (kromě zakoupení výkonnějšího HW)? Na prackrámu s i3 Skylakem to jede perfektně. Pro vtipálky: ne, nemám možnost terestrického ni satelitního "naladění".

Ano bohuzel jsem nestihl stahnout verzi flash playeru 23, kterou Adobe vydalo tesne predtim nez flash stahlo ze sveho webu. Takze jsem pocital s tim, ze provoz flashe ukoncim nekdy koncem rijna nebo podle situace, kdy bude oznamena dalsi z nekonecne rady kritickych chyb, ale protoze se k flashi 23 uz nedokazu dostat a flash 22 kritickou bezpecnostni chybu obsahuje, tak jsem uz provoz flashe ukoncil a z pocitace odinstaloval.

Co spravuju par PC znamym, tak je budu varovat, ze flash uz neupdatuju a tudiz pokud si ho nenechaji odinstalovat, tak jen na vlastni nebezpeci nebo at si to resi po vlastni ose.

Pro informaci pokud to nekdo nevi, tak 29.9.2016 znepristupnilo Adobe stazeni offline verze instalatoru pro flash a ja kvuli instalaci tohoto obskurdniho programu rozhodne nepolezu na jejich web, abych si zanesl do PC nejaky malware, ktery distribuuji zaroven s flashem.

---

Takze pro tazatele asi blba rada se na Prima Zoom online flashovy zmetek vykaslat a ma klid. ;-)

OT:

Zkus si ověřit, zda tvůj provider není zaháčkován na sledovanitv.cz (můj je, máme to k internetu zdarma).

Teď jsem zkoušel Zoom, výsledek ve screenshotu. Zatížení nula nikde nic. PC je 3 roky starý (ale ne plečka). Mimochodem, funguje mi to plynule i na android tabletu, stoletém noťasu a smart TV (tam to mám jen vyzkoušené, v TV internet nepotřebuji). Funguje to bez problémů i na iPhonech 4 a 5.