Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem gtx 1060 skace fps

Pekný deň prajem : ) mám menší problém .. vyhodilo mi aktulizaciu na nvidia gtx 1060 a nainstalovallo .. od vtedy ak spustim akukolvek hru tak fps skace takto 80fps,60fps,40fps atd ... no robilo mi to aj pred tým ale nejak som nastavil v nvidia control panel nastavenia a fps som mal pri kazdej hre 60fps a po aktualizacii grafiky to robí znova a neviem ako som to mal nastavené už : D .. skúšal som všetko možné ale nejde to

moja zostava ... amd fx 8350 , 16gb ram , gtx 1060

tu su obrazky ako to mam nastavene
o5dn2ahc5
yr95ah3sd
ru2pdr9fn
cttlksrkf

viem tam sa daju optimalizovat hry ale ja musím niečo správne nastaviť v control panel ako vtedy aby mi to správne išlo : / len neviem čo som tam už mal nastavené presne ... vtedy mi tiež skákalo fps a niečo som tam nastavil a mal som stale 60 fps

ked som kupil tu grafiku do pc hned ako som to dal mi to robilo že to fps skakalo pri hrách potom som niečo zmenil v nvidia control panel a fps si držalo na 60fps ... teraz po aktualizacii grafiky mi to moje nastavenie vynulovalo a robí to zas čiže vírus tam nemám určite

no vtedy mi tiež nepomohla preinstalacia az ked som tam nieco prenastavil : D ale to sa mi podarilo až za 3 dni cca a islo to ... teraz ta aktualizacia to pokazila ... nepomohlo by obnovenie systému ? ale neviem či by som tam mal tie nastavenia

jj skenoval ale skoro nič mi nenašlo ... ale ako píšem ešte včera som hral ryse of tomb raider na ultra a v pohode to išlo po aktualizacii ovladača cez nvidia experience mi robí zas to čo pred tým a nastavenia mám vynulované ... fakt neviem kde je chyba :/

aj ked som kupil grafiku gta 5 mi zo zaciatku takto skakalo 60fps, 55fps ,45fps ,80fps ... potom som sa hral s nastaveniami dosť dlho a nejak som to spravil a od vtedy všetky hry išli na 60fps no nový ovladač to vynuloval tak skúšam čo spraví ten starý no

A co kdyz zapnes V-Sync v kazde hre zvlast? Tak ti to taky skace?

Podle tech obrazku co tady mas a pokud jsi nic nemenil tak tam mas u Nvidie V Sync vypnutej.
Vazne nevim jak si to Nvidia ridi atd ale zkus dat bud zapnout a nebo ridit podle 3D aplikace...a pak uz si to jen nastavis ve hrach jak chces.

jj skace fakt neviem co s tym mozem byt ... skusil som aj vymazat komplet registe od grafiky aj ovladace som odinstaloval a dal nove a tiez to robí ... zacalo mi to vlastne robit od kedy bola ta aktualizacia ale nepomohlo nič ani kompletne odstranenie

Pokud má slušný hardware a odpovídající rozlišení, tak zapnutý vsync by mu měl držet fps na šedesátce jako přibité. Mám to tak doma, ve všech hrách (kromě Minecraftu) mám vsync zapnutý a na rozdíl od jiných nemám dojem, že bych v jakékoliv ze stovek nainstalovaných her (nehraju multi!) měl nějaké trhání, škubání, lagy, poklesy fps či podobné neduhy, nad kterými tady často useři naříkají.

no jo, ale ty máš 17" monitor ne? ;-)

Já mám podobně výkonný HW a rozhodně 60FPS se ve všech hrách udržet nedá - záleží na tom, jaké je rozlišení (předpokládám FHD), jak jsou nastaveny detaily a aliasing a samozřejmě co je to za hru.

Navíc on má AMD CPU, takže je tam bottleneck u ST aplikací.