Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ipone se nepřipojí na wifi

Dobrý den mám probém,u nás doma máme wifi,ale problém je ten,že se na ni připojí pouze počítače a mobilní telefony s každým systémem krom iOS router mám Zyxel P-600. Jak tento problém vyřešit ? díky za rady

podíváš se do administrace routeru (protože windows jsou tak blbě, že to neumí vypsat) a přečteš si, na jakém kanálu vysílá wifi.
když jsou to kanály 12-13, je to jasné, ifoun máš nastavený na region usa a proto nevidí.

graficky ti kanál namaluje inssider nebo vypíše nirsoft wirelessnetview.

router není typ p-600, to je jen modelová series, konkrétní typ je na štítku zespodu. těžko říct, jestli jde o starý nevýkonný krám jen s wifi "g", nebo už novější pro enko.

další možností může být vadně nenastavené zabezpečení wifi = automatika místo pevných hodnot.