Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze dát WD RED do běžného PC ?

Dobrý den,
chci koupit WD RED do externího boxu na ukládání dat. Oproti BLUE mají delší záruku, tedy snad i větší kvalitu - proto RED.
1. Pokud bych ho chtěl dát do PC na ukládání dat, bude s tím nějaký problém ? Myslím třeba kvůli firmware pro NAS- nebude pomalejší ?
2. Nevadí mu časté vypínání, když je určený pro 24/7 ?

Je to jedno.

To hlavni co te zajima jsou otacky, WD v tom udelalo peknej bordel, kdyz zrusilo Green a prejmenovalo je na Blue.

Green 5400ot.
Blue 5400ot.
Blue EX 7200ot.
Black 7200ot.
Red 5400ot.
Red Pro 7200ot.
Purple 5400ot.

---

Takze pokud staci na data pomalejsi disk, tak smele do WD Red, delsi zaruka a celkove to tak slysim mene poruchovy, coz bude s topu zarukou souhlasit, WD vi proc si ji muze dovolit dat delsi.