Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HLEDAM : Program stav baterie

Nazdar
V patek jsem zakoupil bazarovy tablet, ale vybiji se mi rychle baterie je nejaky program zdarma, ktery mi ukaze stav baterie nebo jeho zdravy, zkratka pokud mozno nejaké informace, aby ukazal kdo ji vyrobil asi neexistuje ze ?
Tablet je Surface 3 PRO intel i3, 4Gb ram, 64gb pevny disk disk, windows uz ta m byl windows 10 a jeho verze je 64Bitu, jetli chcete jeste neco vedet neni problém.

Hlavně nestahuj žádný zbytečný software do PC.
# Také mám Surface info o baterii zjistíš přes CMD a příkazem :

powercfg /batteryreport

Následovně si uloženy soubor k ověření informací jen otevřeš
* Osobně jsem ho používal získání informací, zda-li je baterie typu LG nebo ne (ty co nejsou poruchové).