Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobrý deň chcel by som sa opýtať aký mate názor na tento PC.

Parametre a špecifikácia:

Rada procesoru AMD A10
Typ zostavy Výkonný
Model procesoru AMD A10-8750
Frekvencia procesoru 3,6 GHz (3 600 MHz)
Cache procesoru 4 MB

Procesor:

Core Boost Frekvencie 4 GHz (4 000 MHz)
Max TDP 65 W

Grafická karta:

Pamäť grafickej karty 2 048 MB
Model grafickej karty NVIDIA GeForce GTX 960

Operačná pamäť:

Kapacita pamäte 8 GB
Frekvencia pamäte 1 600 MHz
Typ pamäte DDR3
Maximálna kapacita RAM 16 GB
Počet slotov RAM 2piece(s)
Počet osadených slotov 2 piece(s)

Disk:

Typ úložiska HDD + SSD
Kapacita disku 1 128 GB (1,13 TB)

Operačný systém:

Operačný systém Windows 10 Home

Základná doska:

Socket AMD Socket FM2+
Čipset základnej dosky AMD A78
Sloty pre prídavné karty PCI Express x1, PCI Express x16

Výbava:

Základná výbava Čítačka pamäťových kariet, Optická mechanika

Farba a prevedenie:

Farba Strieborná
Veľkosť skrine Midi Tower

Zdroj:

Zdroj 300 W

Výstupy:

USB 2.0 4 ×
USB 3.0 4 ×
Grafické DVI, HDMI, DisplayPort
Ďalšie LAN, Výstup pre slúchadlá/reproduktor, Vstup pre mikrofón
Mechanika DVD±RW

celkem starý FM2+ socket, kedže vidím že zdroj uvádzate len Watáž, je zrejmé že je to stejné jak so značkovými složeninami, teda stodvadsať watový zdroj ktorý má na štítku "400W", kedže +12V vetva je "nic" aspoň pre výrobcov,... 128GB SSD je docela málo,... GTX 960? aká je cena toho výrobku, isto táka za ktorú bych mal už omnoho výkonnejší stroj. MB docela katastrofa.

tak ja sa až do takejto hlbky tomu nerozumiem :P nepotrebujem zas neviem ako silnu mašinu potreboval by som to len na bežne použivanie a sem tam si zahrať nejakú hru a to nemyslim Witchera na plnych detailoch :D vravim taka GTA 5 keď mi pôjde budem rad.

# Kdyby šlo o jiný model grafické karty než Nvida GTX, ale model GK (jako R7 XXX|Oland]) AMD s GPU family jako CPU|APU[KAVERI] šla by aktivovat funkce 'Crossfire', kde by jste dosáhl +- o 55-85% grafického vykonu, nebo zda-li preferujete na místo 30FPS treba 45FPS.

Jakych vysledku dosahnu ve hrach ?
[http://i0.wp.com/www.eteknix.com/wp-content/upload s/2014/02/kaveri_hcx_BAO.png?w=800]