Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení

Zdravím Vás, chtěl bych se zeptat. Před pár dny jsem se přestěhoval do bytu kde není prozatím žádné internetové připojení. Jediné co se nějak tak tváří je nějaká záhadná krabička nad vchodovými dveřmi. Do ni je přiveden kabel podobný tomu běžnému co se strká do PC aby tam internet fungoval. Jen jsou tam ty drátky (žíly) nebo jak to nazvat jen 4. Červená, zelená, modrá a bílá. Je nějaká šance se přes to připojit? Omlouvám se pokud je to opravdu hloupý dotaz , ale jelikož ani nevím jak se co jmenuje nemůžu nikde najít žádnou použitelnou odpověď. A tady v tom místě připadá v úvahu internet pravděpodobně jen od O2 který je ale pokud vím jen po kabelu, a nebo co si přes WIFI. Ale to jsem měl doposud a moc mi to nevyhovovalo. Navíc bych od O2 bral i TV. Děkuji předem za jakoukoliv odpověď, radu a poradu.

Nemusi to byt "příprava pro nějaký telefon", ale stara pripojka, ktoru majitel / najomnik odhlasil.
Telecom pri odhlaseni linky nelikviduje rozvody v dome, jednoducho ju odpoji na ustredni.

Je moznost, ze ked podpises novu "Zmluvu o pripojeni" s Telecomom, tak sa vyuzije stare "dratovani"

Ale ked mas moznost v danej lokalite vyuzit nieco lepsie ako telefonnu linku (optiku, kablovku), tak to vyuzi (informuju sa u susedov).