Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr TV

Dobrý den,
potřeboval bych poradit s výběrem TV.

mé požadavky: - min 100cm
- cena do 8000kč
- full hd ( dnes už se to asi klasika pro takoveto tv ne ? )

Sám už jsem koukal po pár TV , ale moc se v tom nevyznám popravdě nevím na co se zaměřit.
koukal jsem treba na - https://www.alza.cz/40-sencor-sle-40f57tcs-d430455 6.htm?catid=18852053
nebo - https://www.alza.cz/40-panasonic-tx-40c200e-d37543 34.htm?catid=18852053

Děkuji za pomoc.

Vyhnul bych se pochybnym znackam jako je Sencor.

Nejdulezitejsi je vedet co chces a proc to chces. Napriklad u toho Panasonicu muze byt 1xHDMI malo, ale pokud se jen divas na TV a nic k tomu nepripojujes, tak te HDMI nemusi moc zajimat.

Jestli jde o DVB-T, tak se bude menit na DVB-T2 HEVC a je treba si dnes zajistit podporu obou formatu, toho soucasneho i toho co prijde od 2020.

Jinak je dulezita obrazovka, vyrobci ale bezne nezverejnuji, takze prohledat fora, nicmene v tvem pripade, pokud se jedna o TV do 10K, tak asi nejaky lepsi panel nebude a v podstate je jedno co koupis od jakehokoli normalniho vyrobce.
Dneska jsou ve vsech TV panely "noname cina" - levne a potom v drazsich panely Samsung, LG, Sharp, mozna jeste nejaky vyrobce.
Dulezita je i elektronika, proto bych se vyhnul neznackovym TV.

Děkuji za pěknou odpověd. 1x HDMI mi do ted stacilo na propojeni ntb s TV nikdy jsem nepotřeboval více, ale možná by to někdy mohl byt problém.
Mohl bych teda poprosit co by jste v daném případě doporučoval vy jako nejlepší variantu ?

Děkuji

Jak muzu konkretne neco doporucovat nekomu koho neznam? DVB-T, satelit nebo snad prevazne koukani na online pres pocitac, maximalni prijatelna cena, ..., proste sam musis nejprve vedet co chces. A to nemluve o tom, ze zalezi i na co se divas, treba typicky u fotbalu - rychle letici mic, je dobry mit kvalitni elektroniku (procesor ridici postprocesing, to jsou ruzne ty 200CMR a podobne parametry).

Jinak hodne toho najdes na avmanii i na foru.

Vyhledej pres Google recenze atd.

Obecne se rika, ze dnes Panasonic ikdyz se prej neco zhorsil, ale u tehlech zakladnich modelu to bude v pohode, Philips, Samsung, LG.

Já z těhle do žádný,běž se podívat někam do obchodu na ně která ti padne do oka, problém těhle levnejch je v tom že třeba ani v tom Samsungu nemusí bejt Samsung panel který si do Tv dělaj,ale nějakej levnější z těhle se mě nejvíc líbí vzhledově a má i nejvíc recenzí kde si můžeš pročíst klady i zápory od vícero majitelů ne jenom od 3 jak u ostatních.:-)