Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Baterie do ultrabooku

Dobrý den,
v mém ultrabooku mi pomalu odchazi baterie, proto premyšlím o koupi nové. Koukal jsem na ebay a našel tuto [ http://www.ebay.com/itm/NEW-AP11D4F-AP11D3F-Batter y-For-ACER-Aspire-S3-S3-391-S3-951-MS2346-Ultraboo k-/111858235411?hash=item1a0b453813:g:wXwAAOSw9N1V sl2u ] můj ultrabook [ https://www.alza.cz/acer-aspire-s3-391-53314g12add -light-gold-d333079.htm#alternativy ]. Myslíte , že by bylo vše v pořádku ? Když jsem koukal na tuzemské eshopy byla tam tato baterie, ale za 3x takovou cenu a přišla mi stejna ....
Co myslite ?

ebay nieje výrobca ,ani zmluvný predajca aceru,takže tam môžeš kúpiť aj novú aj starú batériu na pokraji životnosti vybranú zo starého pokazeného notebooku,môžeš kúpiť podradnú napodobeninu,môžeš mať šťastie aj smolu súčasne,to Ti nikto nezaručí,takže netuším,čo by sme si mali o tom myslieť podla Tvojich predstáv,ebay je gigantický bazár,kde sa predáva všeličo.....

Spatně jste me pochopil. Pochopitelně jsem si nekdy nemyslel ze ebay je vyrobce natoz smuvní prodejce Aceru. Pokud to tak vyzmělo omlouvám se.
Mohl bych tedy poprosit kde by jste bateii koupil vy ? Děkuji klidně i tuzemsko a orginal.

Děkuji