Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrácení hry a peněz

Ahoj,

koupil jsem na slovenskych strankách hru, měl to být klíč ke hře.

Hru sem zaplatil kartou a když mi přišel mail, byl tam odkaz, na kterém bylo napsáno, že je scan hry. Po otevření tohoto odkazu na mě vyskočila věta: Fallout 4 XBOX ONE - Produkt vám bude zaslaný na vašu korešpodenčnú adresu slovenskou poštou 1. triedou.

Nechci nic posílat poštou, chtěl jsem klíč na mail, nechci na nic čekat navíc ze Slovenska...

Nevíte co mám dělat, když chci od tohoto nákupu odstoupit? Jak získat peníze zpátky??

Podobne chytracky kecy jsem cekal.

Nemam absolutne zadny zkusenosti s odstupovanim od smlouvy u nehmotnych veci na netu, proto se obracim se, kde cekam ze tu s tim lidi zkusenosti maji. Puvodne sem se s nimi domluvil na zaslani klice, v tomhle ta domluva selhala, proto hledam jinej zpusob jak to vyresit, nez domluvu s nima. V tu nemam duveru. Proto chci znat zkusenosti lidi, kteri neco podobnyho resili. Nazory chytrych slovaku me nezajimaj. Diky

nas nezaujimaju zase primitivne nazory tazatelov, ktori nedokazu rozmyslat.

Puvodne sem se s nimi domluvil na zaslani klice, v tomhle ta domluva selhala

Co ti brani ich kontaktovat a riesit dalej?

proto hledam jinej zpusob jak to vyresit, nez domluvu s nima

To akoze cakas ze ti volakto ten kluc vycaruje, alebo co?

Opat, rozmyslas vobec? Kazdy normalny clovek to riesi s prislusnym predajcom, netaha to kadetade na rozne fora.
Pride ti normalne riesit kupu auta znacky ford v predajni skodovky? Pouzi hlavu a zistis, aku blbost riesis.

Ale ked nerozmyslas a este mas aj drze reci....a na pocudovanie si este myslis ze ty si ten dobry...hehe typicke spravanie podobnych pubertiacikov, uz som takych videl vela.

v podmínkách píšou tohle, takže pokud budou chtít dělat problémy a tvrdit že mi to poslali...

Obdržaním platných cd kľúčov, kódov alebo licenčných čísiel e-mailom sa automaticky kupujúci stáva oprávneným licenčným užívateľom produktu a kľúče alebo kódy už nie je možné vrátiť predávajúcemu. Avšak v prípade akýchkoľvek problémov bude našou snahou prípadné problémy s aktiváciou vyriešiť v prospech zákazníka.

Obdržaním platných cd kľúčov, kódov alebo licenčných čísiel e-mailom

No tak to zatím není platné,když jsi nic mailem neobržel a tudíž nepřevzal.
Obrať se na ně mailem nebo lépe napřed telefonicky a odstup od smlouvy s tím,že nic poštou nepřevezmeš,abys neporušil ty jejich podmínky.Ale jestli sami nabízí vyřešení problémů,proč nechceš počkat a hned to rušíš,třeba Ti to aktivují za pár minut sami.

Ok, tak snad to půjde rozumnou cestou

Četl jsem na ně samé pozitivní recenze, ale když příjde mail, kde je napsáno něco ve smyslu tady máte odkaz na scan s klíčem, a po jeho kliknutí se mi objeví věta že dostanu hru poštou, tak v jakoukoliv domluvu přestávám věřit. To mě fakt naštvali a asi na jejich stránce mezi kladným hodnocením přibude jedno negativní

Prva odpoved bola zatial najlepsia a najspravnejsia.
Ide o obchodny vztah medzi tebou a eshopom, takze moja otazka znie preco ho riesis s tretou stranou, icze na poradni? Mas nejaky problem? Pokial viem nie.
Ci myslis, ze v sk eshope by ti nerozumeli?
Spravne riesenie je, ze ked chcem odstupit od zmluvy (bez ohladu na zakon) tak najprv oslovim dodava tela a pokusim sa dohosnut s nim. Ak dodavatel odmietne dohodu so mnou obratim sa o pomoc na tretiu stranu.
Toto je tusim nejaka nova moda vyrabat si problemy aj tam, kde mozno nie su.
Napis/zavolaj a komunikuj najorv s eshopom a az potom ked nesupejes sa obracaj na rady od ostatnych.
Btw pre mudralkov...sk eshop nespada pod CZ jurisdikciu, takze rady na co ma a nema pravo davajte opatrne alebo si najprv nastudujte SK zakony.

Už jsem vysvětloval, proč to řeším s třetí stranou. Pokud pošlu peníze a nedostanu co jsem dostat měl, logicky nevěřím tomu eshopu a zajímám se o to, co mám dělat. Od toho tu snad ta poradna je.

Udělám to, jak říkal tady kolega, jediný ochotný rádce, kterému děkuji. Ostatní příspěvky v tomto vláknu vnímám jenom jako hloupý řečí chytráků, co o sobě mají příliš velký mínění a místo rady méně znalému se hned povyšujou a z druhých dělají blbce.

Vysvetloval, ale nevysvetlil.
Ono sa kludne moze stat, ze napises eshopu, ze odstupujes od zmluvy, oni kedze ti eset nic pravdepodobne neposlali napisu, ze ok a vratia ti peniaze.
Takto totizto prebieha komunikacia medzi normalnm predajcom a normalnym kupujucim.
Lenze ty si s predajcom este nekomunikoval a uz do toho zatahujes tretiu stranu.
Sorry, ale z mojho pohladu toto tvoje uvazovanie nema logiku.

111 [78.102.181.xxx], 02.10.2016 20:27
Jo jenže, kdo mohl tušit, že je to slovenskej e-shop.

A toto ma rozosmialo...stranka na sk domene, sk text, v sekcii kontakt uvedena SK slovenska sro, ale panko netusil, ze ide o sk spolocnost.
Ach jo.

V tom eshopu taky jsou jen lidi, zkus jim napsat, možná udělali někde chybu. Nejhorší, co můžeš udělat, že s nimi přestaneš komunikovat, to je chování uraženýho děcka, nikoliv svéprávnýho jedince. A napiš jim co nejdřív, než to odešlou poštou. Ve hře jsou tvý prachy (doslova i obrazně), tak se snaž, ať je dostaneš zpátky, nebo alespoň to, co jsi původně chtěl.

Ono je hlavne cudne spravanie sa tazatela (a nemyslim to, ze si rozmyslel nakup uprostred transakcie).
Pride a chce radu lebo ma problem. Radu dostane, paradoxne hned prva bola spravna, ze ma kontaktovat eshop v prvom rade, pretoze prave eshop ako jediny moze vyriesit jeho problem.
Dnes je vsak zvykom mat na vsetko nazor uz dopredu, takze tuto radu tazatel pocut nechcel a aj po zopakovani z mojej strany sa nasiel pritakavac, co oznacil vsetkych "s nespravnym" nazorom za rypalov a samozrejme viedol ho nespravnym smerom, kedze "prehliadol", ze ide o SK subjekt.
Holt je asi taka doba, dnes ma kazdy pocit, ze na nete nanho kazdy utoci a ze on sa musi branit.