Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem teplota procesor

Dobrý den při normálním prohlížení internetu mi teplota procesoru pohybuje ca 65 stupňů je to hodně?Pc:Procesor Pentium 4 3GHz deska MSI 915 P Neo2,1024ram,graf.karta radeon.Měřeno Everest a Speed Fan schodné teploty.Prosím poraďte zda je teplota normální nebo jak vyřešit snížení teploty.Moc děkuji.
Změna kategorie, původně: Software (karel)

Kamarat ma Celeron D 2.8GHz, zamrza mu PC. Instruoval som ho cez telefon nech otestuje RAM-ky memtestom. Nemal cas, tak to nechal len 15 minut a po tomto case sa mu zvysila z 52 na 69 stupnov. Aj disk sa mu oteplil z 39 na 46. Zajtra to idem pozriet, ale tie teploty asi nebudu v poriadku?