Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty z notebooku do PC skříně

Dobrý den,mám čistě teoretickou otázku...
válí se mi doma starší notebook,ale stále výkonově dobrý,bohužel nefunguje u něj obrazovka a nemá klávesnici,šla by nějak ta základní deska s komponenty vytáhnout ven a dát do nějaké úzké PC skříně ? (Ano,vím že je to na hlavu,ale uvítám jakékoliv rady).
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

notebuková základní deska nemá sata konektory pro běžné disky a dvd mechaniku.
klávesnici bys připojil přes usb.
grafiku přes externí port, ale u některých typů neuvidíš bootování. (a jak se teď chceš poslepu dostat do biosu, abys přepnul jen na externí výstup, to je mi záhadou)

prodat na náhradní díly, koupit pc.

Tak nějak to nechápu.Ty vykucháš desku z krytu a dáš ji jen do jiné skříně a navíc budeš řešit zapojení výstupů a vstupů z desky nějakými prodlužovátky?Nehledě na to,že už tu psal brtník,že to všechny výstupy nemá.Prostě zapoj externí monitor a klávesnici a bude to fungovat hned a možná líp,než to předělané.Jedinou výhodu vidím v lepším chlazení,ale hry na tom stejně snad hrát moc nebudeš.

Odpojit a odkuchat by to melo jit, najdi si ke svemu notebooku patricne video na Youtube. Zkus hledat neco jako "xxxx notebook teardown" nebo "xxxx disassembly".
Ale jinak fakt staci obrazovku sklopit, pokud to spravne nakonfigurujes ve Windows, tak se ti nebude uspavat. Jediny problem je vypinac, nevim, jestli na tom tvem bazmeku je dostupny i pri zavrenem viku. Ale mozna by to slo nakonfigurovat tak, abys mohl zapinat pres klavesnici.