Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou cenu má můj PC? (chci ho prodat)

Dobry den, jsem kupoval u ARLT.DE PC s nasledujicimi komponenty:
SSD Kingston SSDNow V300 120GB 2 rok záruka
HDD 250GB + 250GB
Intel i5-4460 1 rok záruka
RAM KINGSTON 2X8GB DDR3 1600 MHz 1 rok záruka
GPU Gigabyte GeForce GTX 1070 Gaming G1 8GB GDDR5 3 roky záruka
MB MSI Z87 MPOWER 1 rok záruka
Zdroj corsair cx750m
Porizovaci cena byla 35 613 Kč-
Mně by zajímalo, za kolik reálně můžu toto PC prodat dnes.
Předem děkuji za odpovědi.

Na druhou stranu je to ale urcity risk, ze by ho prodal za cenu, za kterou ho neni ochoten a nevyplati se mu prodavat, treba za tu 1Kc.

Ja bych nasadil cenu 15.000 Kc a uvidi se, bude par lidi prihodi nebo naopak nikdo a bude muset jeste slevit.

riziko je vždy,že to bude ponúkať pod cenu alebo za premrštenú cenu,objektívne sa to určiť nedá nikdy,len podla toho,,či to vôbec niekto bude chcieť kúpiť ako použité,alebo nie....obvykle sa za použité komponenty odpočíta 25-50% z obvyklej ceny nových komponentov ,či je to adekvátna cena za použité komponenty aj tak nakoniec rozhodne potencionálny zákazník a jeho záujem,počítače strácajú hodnotu ešte rýchlejšie ako iné použité veci,po nejakom roku často sa nedajú predať ani za tretinu pôvodnej ceny a končia skôr v položkách "darujem za odvoz"......

Asi tak - ta grafika stoji nova dvanact, takze za jetou dostanes tak osm az deset, zalezi na zaruce. Jestli je to kupovane v nemecku, tak to de fact zaruku nema, protoze posilat to na reklamaci nekam mimo republiku, a dohadovat se s nima... nevim.
Zbytek bych videl realisticky tak na pet tisic. To SSD nebude mit velkou cenu, protoze jete SSD je proste jete SSD. 250GB HDD ma cenu vicemene zadnou, a dve nuly daji zase nulu.