Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Error 177-199-061

Dobrý den,

Při sledování online seriálu (komedie) mi na notebooku vyskočil error 177-199-061

Prosím o radu

Předem velice děkuji

Hlinovská Barbora

V té hlášce je řeč o podezřelém obsahu z tvojí IP adresy. Předpokládám, že si to umíš přeložit, když jsi v UK. Zkontroluj si počítač na škodnou (viry a trojany) nějakým antivirovým softem. Nejlíp nabootovaným z nějakého antivirového CD (mají všechny antivirové firmy). Pokud jsi na sdílené IP adrese, může to být i někdo ze "sousedství".

warezový nieje,ale obsahuje aj cloudové úložisko pre užívatelov,takže pokial sa tam našiel obsah,ktorý nejakým spôsobom porušuje autorské práva,tak takýto obsah zablokovali a už nebude možné uložené mediálne súbory z tohto úpložiska volne prehrávať/sťahovať/ukladať alebo sprostredkovávať využitie takto uloženého obsahu sprostredkovávať iným...