Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc pri vybrani herneho notebooku do 2700e

dobry den.rozohodol som sa pre kupu herneho notebooku do cca2700 e-73000 kc.bude to moj prvy herny ntb tak by som bol rad za kazdu info ohladom kvality a pod.komentare ako stoly pc je lepsi a pod. pocut nepotrebujem pretoze je mi to jasne ale kedze vela cestujem tak nemam moznost si ho tahat vsade zo sebou.najviac zo vsetkych ntb v tejto cenovej hranice sa mi pozdava novy alienware 17- s gtx1070,i7-6820HK,UHD display.rad by som sa dozvedel aj o inych ntb za tu cenu napr asus,msi ktore su si velmy podobne ale cena je ina.mate niekto skusenosti alebo vedel by mi poradit ohladom vyberu? moja predstava je aby mal 4k min.gtx1070 vr ready.vopred dakujem za kazdu radu. :-)

Změna kategorie, původně: PC sestavy. Nechceš PC sestavu. (karel)

u týchto nabúchaných herných mašiniek a la alienware,asus ferrari ROG,xidac, sager ,clevo,hypersonic a spol je spoločné to,že vysoká cena,vysoká hlučnosť,vysoká hmotnosť a extrémne krátka výdrž na batériu,takže dostupnosť funkčnej elektrickej zástrčky je nevyhnutnosť,jedinou výhodou zostáva to,že sa to dá lahšie prenášať ako herný desktop a zvládne to aj náročnejšie hry

ano v tom mas pravdu ze vysoka cena ale tak si zaplatis za kvalitu.som stym zmiereny ale nemam na vyber kedze pottebujem ten notebook prenasat.byvam v zahranici a ked chodim na dovolenku a pod.nebudem predsa tahat zo sebou stolove pc.o tom co si tu popisal som oboznameny a taktiez zmiereny takze mi to moc nepomohlo ale dakujem :-) radsej by som bol ak by mi niekto napisal skusenosti alebo nieco co by mi pomohlo vybrat ten spravny a najvykonejsi najspolahlivesi z odstupnej cenovej kkategorie.ste raz dik.