Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Co se děje s mojí RAM?

Zdravím, poslední dobou mám obrovský problém s pamětí RAM, který jsem do této doby nemíval.
Ačkoliv nemám zapnutých mnoho procesů moje paměť je na 8 z 8 GB využití. Počítač se kvůli tomu zasekává etc.
Počítač jsem několik krát projel Malware bytes problém i přesto přetrvává. Přikládám ještě screen ze správce, díky za každou radu.

ui10ue6st

OP systém - windows 10 (aktuální)
procesor i5 4690k (4,3 GHz)
SSD 500/500 Mb
RAM 8GB
Mobo - Gigabyte GA-Z97X-Gaming 3

Problém vyřešen, zdá se, že nejsem jediný kdo měl stejný problém a vypadá to, že opět úřadoval Microsoft s updatem. Z nějakého důvodu (jak si můžete všimnou i na screenu) tak můj nestránkovaný fond nabyl nevídaných hodnot. Stačilo změnit pár věcí v regeditu a vše funguje jak má. Díky!