Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem novy ntb poskladany na miru

Zdravím,

Obracím se na vas s prosbou. Odešel mi můj ntb. A potřebuju novy. Nedávno jsem vymenil v původním ntb hdd za novy SSD , 8GB RAM...
Původně jsem mel Dell, klidne bych u nej i zůstal. Ale jde mi o to, jestli se nedá u někoho postavit ntb na miru(jakákoliv značka), abych do tela mohl dat svoje původní komponenty???

eee nechci ti nic říkat ale notebook na míru horko těžko seženeš ale pokud ti jde pouze o SSD tak to ti bude s 95% pravděpodobností pasovat no a ramkdy pokud to nebyl nějakej prehistorickej shit možná taky... nbtw pokud budeš kupovat ntb i tak dneska už je 8 GB standard...jinak ještě horozeber a co je dobrý prodej.... LCD šasy CPU klavesnici atp... záleží v jakym je co stavu...