Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 se po továrním nastavení nehorázně seká

Ahoj, mám cca 3 roky starý Notebook - Intel Core i5 4200M Haswell, 17.3" LED 1920x1080 antireflexní, 8GB RAM, NVIDIA GeForce GT 750M 4GB, HDD 1TB
Mám předinstalovaný windows 8 po nějaké době jsem aktualizoval na windows 8.1 poté na windows 10 který mi nedávno přesně po roce používání spadl naštěstí jsem data včas zálohoval. Systém mi nabídnul tovární nastavení na windows 8 vše proběhlo v pořádku ale systém se strašně seká což je divné po provedení továrního nastavení. Nevím si rady tak moc děkuji za odpovědi.

Po instalaci na W10 je casto recovery oddiel posahany a je tam posahany W10 a ne W8, jak presne si robil to "tovarni nastaveni" a co mas tam teraz za windows? Skus spustit recovery po restarte spravnou klavesou (zavisi od vyrobcu) a urobit uplne recovery a ne nejake ciastkove

Teď tam mám W8. Systém se sekl, hodilo to modrou obrazovku a nabídlo mi to dát PC do továrního nastavení, s tím že se mi smažou všechny data což nevadilo udělal jsem to a nahrál se mi W8 Od té doby se to nehorázně seká. Zkusím to ještě jednou přes recovery po restartu obnovit a uvidím. .

Co sa tyka W8 tak urob update na W8.1 pomocou windowsupdate a ovladace potom spravne z webu vyrobcu ntb preinstalit. A nechat to par hodin bezat nech sa to ukludni. A mozes si trebars aj skontrolovat ze co vytazuje CPU a obsadzuje RAM alebo disk alebo co. A odinstaluj vsetky antiviry a restart.