Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slabý výkon Grafickej karty

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať. Neviete niekto čím to je ked som preinštaloval systém W7 predtým tam bol tiež W7 a šlapalo to podstatne lepšie. Hry ako farcry 3 stredne až vysoké detaily zvládal v pohode. Teraz najnižšie a sem tam lag...
PLS viete niekho HELP?
DIK :) :) :)

Napisu to jeste jinak. Nespolehat na ovladace grafiky z Windows update, ale nainstalovat aktualni z webu vyrobce graficke karty. Samozrejme jako prvni jsou nutne ovladace cipsetu z webu vyrobce zakladni desky, bez toho to nebude fungovat nikdy.