Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem padnie pocas nabiehania XP

pocas nabiehania XP sa cele PC redtartuje.Opakuje sa to niekolko krat,ked XP nabehne ziadne chyby sa ani testovanim zistit nedaju.Zdroj je silny,kedysi utiahol aj napalovacku,v zdroji to nebude.Skusal som aj preinstalovanie XP, v HDD to urcite nebude,na druhom PC funguje bez problemov.Prosim o radu.Dakujem

Skus iny zdroj (najprv si len pozicat na skusku). Vypalovacka vklude skoro nic nezere takze to nie je pre zdroj ziadne "odlahcenie" ked ju odpojis.
P.S. a do BIOSu load defaults a nainstalovat Win nanovo (nacisto = vcetne formatovania instalatorom) a na tom konkretnom PC, nie na inom PC.
A servicepack a spravne ovladace...