Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet ktory ide ale prehliadac nie

Zdravim maam problem, reinstaloval som win 10 2 dni dozadu a ked som chcel stiahnut neake aplikacie cez explorer tak mi pisalo ze sa neda pripojit pritom ide internet aj teamspeak mi ide aj skype a aj wifi a aj na druhom pc len tu nie, skusal som aj instalovat operu chrome ktore mi nesli nainstalovat, prosim pomoc neviem si s tym pomoct.

reinstalovany windows bez programov a zmien

# V prvé radě bude zapotřebí nainstalovat ovladace pro tvé PC. * Na stránkách výrobce by jsi mel najít vše potřebné.
Na nainstalované se můžeš podívat|porovnat kupříkladu přes příkaz v PowerShell s :

Get-WmiObject Win32_PnPSignedDriver| select devicename, driverversion

Sítové

gwmi Win32_PnPSignedDriver -Filter "DeviceClass = 'NET'" | ft DeviceName,DriverVersion