Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vylepšení PC

Ahoj, chtěl bych vylepšit můj PC, konkrétně pouze procesor a grafickou kartu.
Chtěl bych upozornit na to, že hraju pouze CS:GO, takže nepotřebuju mašinu za 30k, ale nyní mám na CSku pouze kolem 80 FPS(a občas se to trhá), což je na totu hru málo, ale neřešme, jak slabý PC mám.

Můj PC: 6q2s9dlqz
p9rbsgux7

Byl bych vám moc vděčný, pokuď by jste mi tady poslali nejvíc kompabilitní kousky k mému PC.
Upřednostnil bych procesor od Intelu a GK od Nvidie.
Nemusí to být nejnovější kousky(ani nevím, jestli by mi jely), ale hlavně, aby se to vyplatilo a nemusel bych řešit low FPS u CSka.
PS: Většinou na netu jsou staré min.požadavky na CS (po některých updatech nároky rostou). Za poslední rok z 180 FPS na 80, ale to tak má každý s low PC u této hry.
Co se týče cen, tak nemám moc přehled, ale rád bych se vlezl do 5-6k, jestli jde méně, tak tím lépe, studentská krize. :D Ale nechám to čistě na vás.

Děkuju moc!
Změna kategorie, původně: Software (karel)

To si bohužel nemůžu dovolit, takže dejme tomu, že bych si koupil někde Core™ 2 Quad Q9650.
Jen otázka, vyplatilo by se to nebo to nění nějaká změna? Sice 4 jádra, ale pořád 3.00Ghz, moc se v tom nevyznám, tak se ptám.
A nejlepší GK pro tuto základní desku? Díky :)

Pokud to Core2Quad sezenes do tisicovky, sezenes-li ho vubec, tak do toho jdi, jinak nema cenu nic menit, ale proste setrit aspon na nejake to soucasne i3-6100 + B150 deska + 2x4GB DDR4 + GTX1050Ti nebo RX460 + kvalitni zdroj typu Seasonic S12-II 520W.

Okay, pokusím se. Ale ještě se pro jistotu zeptám, jestli to FPS vůbec ovlivní a jestli se to vyplatí, když to je 3.00Ghz obojí, ale nevyznám se v tom, tak se ptám. :)
A co ta GK na mojí základní desku? Jakou bych měl koupit?

Ja bych do toho uz nic nerval. Jestli je shaneni financi na podstatnejsi upgrade dlouhodobejsi zalezitost, tak za levno sehnany Core2Quad je dneska v podstate minimum pro vsechno i treba prehravani na fullHD video v HEVC formatu a Wikan pise, ze ta hra ctyri jadra umi, takze by to melo zvysit FPS i u ty hry.

Jinak PCIe 16x to ma, tak by tam mela jit strcit jakakoli dnesni GK i s tim, ze ji ted na stopro nevyuzijes, ale casem ji prendas do noveho PC. (nevim co mas za zdroj, jestli je to nejaky kancelarsky, tak bych se bal jakekoli vymeny za novou komponentu)

Dobře, díky. Asi našetřím a počkám.

Ale když už jsme u toho čekání, tak mě napadá, že jsem se jednou díval na virutální paměť a přišlo mi, že tam je přidělená nějaká malá hodnota a bojím se to nějak konfigurovat (Hodnota: s7bgp3lhx). Poradil bys mi prosím, jak to optimálně nastavit? A opět, může to mít vliv na FPS? Děkuju ještě jednou, vážím si toho. :)