Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Windows 7

Dobrý den, chtěl jsem poprosit o radu. Mám originální Windows 7 DVD. Chtěl jsem Windows 7 nainstalovat na diskový oddíl D, který není zformátovaný. Vedle je ještě oddíl OS na něm je Windows 10. Instalace Windows 7 se vždy zasekne ještě na obrazovce starting Windows před zahájením instalace. Co s tím? Předem děkuji za rady.

Je možné že to bootuješ v UEFI mode a to je u W7 niekedy problém, alebo v legacy mode a disk je v GPT. Skús obe možnosti.
Až nainstaluješ ten W7, tak W10 už nenaštartuje, takže môžeš rovno zmazať celý disk killdiskom a nematurovať s nejakým D.