Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Logitech G27 problem s USB

Zdravim

Mám problém USB od volantu G27. Keď ho zapojím do USB portu (keď už je počítač zapnutý) vypíše mi to : Zariadenie nie je rozpoznané a ukazuje že to je chyba 43. Po zapojeni sa s volantom nič nestane,ale keď počitač reštartujem alebo zapnem ked je USB zapojené volant sa začne kalibrovať a následne sa vypne. Nič zvlaštne som nerobil jeden deň som hral v všetko v pohode a na druhý nejde. V logitech profileru ho nevie najst.

Operačny system windows 7 64-bit

Ďakujem za pomoc

zkusit volant na PC u kamarada, jinak v Nirsoft USBdeview odebrat ovladac, pripadne ovladace odinstalovat klasickou cestou, restartovat a znovu nainstalovat. Take muzes zkusit bod obnovy z doby, kdy to bylo OK, pokud ho mas vytvoreny.