Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač padá.

Zdravím vás,
už asi týden mám problém s padáním (náhlým vypnutím se s doprovodem modré obrazovky přeškrtané pixely, které jakoby nevěděli jakou mají ukázat barvu a bez tradičního smutného smajlíku windows 8.1 modré smrti), který se mi stále nedaří řešit. Zkoušel jsem projet celý počítač antivirem a pohledat nějaké ovladače. Do hlubších akcí systému si bez zkušené rady netroufám a tak jsem zadoufal ve vás. Počítač padá celkem náhodně, ať už projíždím internet, nebo hraji nějakou počítačovou hru.

Předem děkuji za vaše rady a přeji hezký den. :)

PC: Acer Aspire E 15
Windows: 8.1

Najprv obnov komplet Windows z recovery, a skus to najprv pouzivat tak, bez nejakych update a instalovania virov a podobne, ci to bude padat tiez. Ak ano tak s notebookom moc neurobis, mozes maximalne vymenit RAM (resp. sksuit moduly po jednom v roznych slotoch)