Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nejde monitor

Dobry den!
Mam notebook Lenovo G510.Vcera som ho uspal a o 4h ked som ho chcel prebudit,monitor uz nenabehol.Napojil som ho cez HDMI a tam to fungovalo bez problemov.Mam nahradny display,tak som skusil vymenit,ale ani ten nenabehol.Aktualizoval som bios,vythiahol som aj CMOS bateriu,zapol som ho bez HDD,ale nic nepomohlo.Zeby bol na chybe flex kabel?Dakujem za akekolvek navrhy!

Když na ten displej při zapnutém notebooku posvítíš baterkou/lampičkou a koukneš víc zboku - vidíš na něm slabě obraz? (asi windows nebo co tam máš...)
V tom případě ti odešlo podsvícení a výměna displeje byla zbytečná. Vyměň (nebo oprav) napájecí modul pro podsvícení...