Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hp pavilion x2 - čierna obrazovka

Zdravím
Mám HP Pavilion x2 (win 10) s odnímateľnou klávesnicou, približne 3-4 mesiace. Včera som na ňom ešte v pohode robila a keď som ho chcela zapnúť druhý krát (bol iba v režime spánku) mala som čierny display. Nenabehlo ani logo ani kurzor nič len čierna obrazovka. Ntb nie je úplne nefunkčný pretože na klávesnici svietilo svetielko na tlačidle pri ikone zvuku a tak isto svietilo svetielko na boku pri nabíjačke. Dala som ho nabiť či náhodou nie je vybitý ale nič obrazovka stále nereaguje.
Nejaké skúsenosti s podobným prípadom a ak, tak ako ste ho rozbehli?
Za každú radu ďakujem.

PARDON MEA CULPA
V tom prípade, drzte tlacítko power 30s.
# Nasledově, v připadě že vám nepomuže pridržeřní tlačítka Power, chvily pockejte a stisknete zaroven tlacitko <ZVUK - + POWER> a drzte je, stale nic ?
* Klidně zkuste na místo zvuk - i +, u každé tablete WIN co mi prosly rukama to bylo jinak /tato kombinace složí bud ke vchodu do BIOS, BOOT menu etc, nas zajíma jen zda-íi se neco zobrazí, nemějte obavy.[/i].

Tak to mas blbe.
Na diskusnom fore HP pisu ze podrzat vypinacie tlacitko 8sekund kym sa vypne, potom prestat drzat tlacitko a pockat 10-15sekund (nutne), a potom skusit zapnut. Ked ani to nepomoze tak to musis niekam odniest alebo rozobrat to sam a skusit odpojit baterku, ked nepomoze ani to tak je to vadne uplne.