Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet nejde nabíjet

Zdravím, mám tablet Lenovo A5500 a dneska ráno jsem ho chtěl dát nabít, ale nejde. Včera všechno šlo v pohodě. Nevíte co s tím ? Nabíječka je v pohodě, zkoušel jsem i jiné. Na těch nábíječkách mi jde nabíjet věcí, např. mobil, foťák, apod. Nevíte co s tím ?

Tiež ho mám a robí mi to to isté, vyzerá to na kontakt adaptéra. Zapni si ten nástroj kontroly nabíjania a spotreby a tam sleduj notifikačnú ikonu, kedy Ti ukazuje nabíjanie...
Ja zvyknem párkrát vytiahnuť a zasunúť kábel do adaptéra, až potom pripájam na sieť... zatiaľ vždy zabralo.

Já se na to těžko kouknu, když to nemám v ruce. To musíš vzít multimetr a změřit ten odběr, jestli to vůbec něco bere. Nebo je třeba jenom špinavé USB, v horším případě utrhlá ploška (ale dá se to vyřešit drátkem/klemou).

Jestli nevíš, co s tím, popros třeba souseda.

Protože jestli to není SW záležitost, tak tady to nevyřešíš. Musíš to rozebrat, klidně to nafoť a hoď to sem.