Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - cpu teplota --> aut. restartování.

Zdravím, při hraní, renderingu, natáčení je jasné, že se zvýší teplota cpu, ale pokud teplota dosáhne 63°C tak se počítač automaticky restartuje, musím to být někdy ve windows 10, protože když jsem měl win 7 takový problém nebyl. Prosím poraďte kde bych to mohl nastavit aby se to nedělo. Dík :))

Mám AMDčko cpu a dost se to hřeje, i když mám koupený chladič.

mez vypínání bývá nastavená v biosu.
ve w10 je třeba procesor víc vytěžovaný kvůli nefunkčnímu winupdate, nebo jsi měl potřebu instalovat spyware, to je fuk. nebo chybí správný driver.
jestli to nebyla čistá instalace w10 ale mrchosoftem nezvládnutý upgrade na w10, nedivím se.